Hakkımızda

Yenikurudere Köyü Çapari Restaurant

Çapari Restaurant

İZMİR’İN Kemalpaşa İlçesine bağlı Yeni Kurudere Köyünde hizmet veren Çapari Restoran kahvaltı piknik ve mesire alanı, doğal güzellikler içinde, şehrin gürültüsünden uzak kalmak isteyenlerin keşfetmesi gereken eşsiz bir mekan.

Kemalpaşa’ya 32 km. İzmir 60 km. mesafede yer alan Çapari Restaurant kahvaltı piknik ve mesire alanı hizmetlerini eşsiz doğası ile sunuyor. Alaattin - Aysel Gören çiftinin birlikte işlettikleri mekan Aile Restaurantı olarak geniş bir alanda hizmet veriyor. Piknik ve mesire alanının dışında, kapalı ahşap yapılı restaurant ile de sizlere otantik bir ortam sunuyor. Çapari Restaurant organik köy kahvaltısını ve eşsiz lezzetlerin tadına muhteşem bir doğa eşliğinde bakabilirsiniz.

İşletme Sahibi Alaattin Gören

“ Bu muhteşem doğal güzellikler içindeki işletmemizi ailem ile birlikte işletiyoruz. Doğma büyüme Yeni Kurudereli’yiz. İşletmemiz ile hem ilçemizin hem de köyümüzün tanıtımında önemli bir rol oynuyoruz. İşletmemiz de Ege mutfağının zengin zeytinyağlılarının yanı sıra etten vazgeçmem diyenler içinde lezzetli ızgara çeşitlerimiz bulunmakta. Kavurma ve balık en çok tercih edilen yemek menümüz.

Mekânımıza gelen misafirlerimiz, kendi yetiştiğimiz salata, domates, biber, yeşillikler, köy yumurtası ve organik zengin çeşitleri ile kahvaltılarını eşsiz bir doğada yapabiliyorlar.

Mekânımıza gelen müşterilerimiz, şehrin gürültüsünden uzak doğayla baş başa bir gün geçirebilir. İşletmemizin kapalı restoran dışında 10 Bin metrekarelik piknik ve mesire alanı da mevcut. Piknik yapmak isteyen müşterilerimize de sınırsız hizmet veriyoruz. Dileyen müşterilerimiz piknik ve mesire alanında kendi getirdikleri yiyecekler ile piknik yapabilmekte. Tüm doğaseverlerini eşsiz lezzetlerin tadına bakmak için bekliyoruz”

Güleryüzlü ve sıcakkanlılığı ile sizi karşılayan aile işletmesinde hafta sonu tatilinizi büyük bir keyifle geçirebilirsiniz.

Canlı alabalık, et ızgara, soğuk meze ve serpme kahvaltısının yanı sıra special olan ve sadace Çapari de yiyebileceğiniz sarıgöl tatlısını mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

KEMALPAŞA , Yenikurudere Köyü

Çapari Restaurant

Image

İletişim

Yenikurudere Köyü Kemalpaşa, İzmir

  • Alaattin GÖREN

  • dummy+90 535 605 84 72

  • dummy info@caparirestaurant.com

Çapari Restaurant

Çapari Restaurant Canlı alabalık, Kavurma, et ızgara, soğuk meze ve serpme kahvaltı, Sarıgöl Tatlısı